مرکز تجربه زندگی از سال ۹۸ در تهران تاسیس شده و خدمات خود را در زمینه‌های مشاوره، روان‌درمانی و روانپزشکی و همچنین آموزش‌های عمومی و تخصصی، به مراجعان ارائه می‌کند. این مرکز حالا شعبه فرامرزی خود را در ترکیه دایر کرده تا بتواند به مهاجرانی که نیاز به یک درمانگر هم‌زبان دارند، خدمات حضوری و آنلاین ارائه کند.

بخش‌های مرکز تجربه زندگی

بخش‌های مرکز تجربه زندگی

مرکز تجربه زندگی | ترکیه

روان‌درمانی

تغییر معمولا با فشار و مقاومت‌هایی همراه است که خو گرفتن با شرایط جدید را برای ما دشوار می‌کند. مهاجرت نیز به عنوان یک تغییر بزرگ، علاوه بر همه دشواری‌هایی که به لحاظ جابه‌جایی، مستقر شدن و خو گرفتن به محیط جدید دارد، به لحاظ روانی هم عمدتا با فشار و اضطراب همراه است. همچنین همه ما در زندگی همواره با مشکلاتی چون اضطراب، افسردگی، وسواس، کمبود اعتماد به نفس، فقدان و سوگ دست به گریبانیم و در مواردی نیاز داریم برای حل این مشکلات و شناخت بیشتر خودمان، به یک درمانگر حرفه‌ای مراجعه کرده و خدمات روان‌درمانی بگیریم. از این رو مرکز تجربه زندگی خدمات روان‌درمانی خود را در بخش‌های روان‌درمانی فردی و گروهی، زوج‌درمانی و کودک و نوجوان به صورت اختصاصی برای افراد مقیم در کشور ترکیه و با همکاری درمانگران و متخصصان فارسی‌زبان، به صورت آنلاین ارائه می‌کند هر شخصی که دچار یک عارضه آزاردهنده و تکراری شده است، می‌تواند از روانکاو برای درمان کمک بگیرد. عارضه می‌تواند هر آن چیزی باشد که برای شما ناراحتی و درد به وجود می‌آورد. مرکز تجربه زندگی برای افرادی که مایل به شروع روان‌درمانی هستند، خدمات متنوعی را به صورت تخصصی ارائه می‌کند.

روان‌درمانی کودک
زوج‌درمانی

مشاوره رایگان آنلاین

اغلب اوقات، پیدا کردن درمانگری که رویکردی مناسبِ مساله‌ای که شخص به خاطر آن مراجعه می‌کند، دارد نیازمند جستجو و آزمون و خطای بسیار است و همین مسئله بسیاری از افراد را از درمان منصرف می‌کند. تیم متخصص کلینیک تجربه زندگی در جلسه‌ی ارزیابی رایگان صحبت‌های درمانجو را می‌شنوند و پس از بررسی‌های لازم، مناسب‌ترین درمانگر را بر اساس انتظاری که شخص از نتیجه، هزینه، زمان و روند درمان خود دارد، به او معرفی می‌کنند.

گروه‌های تجربه‌محور

مرکز تجربه زندگی برای افراد مشتاق حضور در گروه‌های تجربه‌محور و درمانی-آموزشی روانشناسی هم دوره‌هایی برگزار می‌کند. این برنامه‌ها شامل تجربه فیلم و سریال، تجربه کتاب، تحلیل فیلم و سریال، تجربه سفر، بازی‌درمانی و کارگاه های مادر و کودک است. این دوره‌ها به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود و برای علاقه‌مندان ساکن ترکیه هم قابل ثبت‌نام است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره‌ها به شماره واتسپ ما پیام بدهید.

54
متخصص فعال در کلینیک
38
دانشجویان مدرسه
631
مطالب منتشر شده در مجله

معماری مرکز تجربه زندگی

نظر به اینکه مرکز تجربه زندگی در میدان ونک، یکی از نقاط پر تردد در مرکز شهر تهران قرار دارد، معماری مجموعه به نحوی خاص طراحی شده است.
شما با ورود به مرکز به طور تدریجی از فضای شلوغ و پر هیاهوی شهری به مکانی آرام، پر از سکون، سادگی و جزئیات تداعی کننده‌ی امنیت و آسایش قدم خواهید گذاشت که زمینه را برای استفاده حداکثری شما از زمانی که در مجموعه سپری می‌کنید، فراهم می‌کند. گرایش ما به جزییات و خلق تجربه‌ای متفاوت از دستیابی به سلامتی توام با آموزش در کوچکترین جزییات مرکز تجربه زندگی، مثل معماری و طراحی داخلی مشهود است.

مرکز تجربه زندگی | ترکیه

روانپزشکی

افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلال خواب، روابط عاطفی، فرزندپروری، روابط بین فردی و سوگ حل نشده از جمله مشکلاتی هستند که بسیاری از مردم در زندگی روزمره تجربه می‌کنند. در برخی شرایط، برای حل این مشکلات ویزیت روان‌پزشکی و دوره‌های درمان دارویی در کنار روان‌درمانی موثر است. علاوه بر این، برخی بیماری‌ها و اختلالات روان نیز برای بهبودی وضعیت فرد در روند درمان، نیاز به مداخلات روان‌پزشکی دارند. به همین منظور دارودرمانی، درمان نوروفیدبک و نوار مغز در صورت تشخیص روان‌پزشک و زیر نظر متخصص در مرکز تجربه زندگی به صورت حضوری و آنلاین انجام می‌شود.

دارودرمانی
نوروفیدبک و نوار مغزی
روانپزشکی سالمندان

مدرسه
تجربه زندگی

مرکز تجربه زندگی برای ارائه خدمات آموزشی در دو سطح تخصصی و عمومی شامل دوره‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت در حوزه روانشناسی، مدرسه‌ای را دایر کرده است که برای متخصصان روان‌شناسی، دانشجویان و علاقمندان خدمات خود را ارائه می‌کند. همچنین مدرسه با توجه به نیاز و استقبال عموم افراد که مشتاق به یادگیری و تجربه هستند،‌ دوره‌های مختلف تجربه‌محور برگزار می‌کند.

دوره‌های عمومی تجربه فیلم و کتاب

برگزاری دوره‌های تجربه فیلم و کتاب ویژه عموم افراد غیرمتخصص برای تجربه کردن زندگی در چارچوب یک گروه

دوره بلندمدت تربیت رواندرمانگر روانکاوانه

ویژه دانشجویان روانشناسی و درمانگران علاقمند به رویکرد تحلیلی برای شروع مسیر درمانگری با رویکردهای روانکاوانه

جلسات آنلاین و قابل دسترسی

جلسات دوره‌های تخصصی مدرسه تجربه زندگی به صورت آنلاین و آفلاین برگزار شده و از تمام نقاط جهان قابل دسترسی است.

مجله تجربه زندگی

مجله تجربه زندگی با همکاری یک هیئت تحریریه متخصص در حوزه‌های مختلف، به انتشار مطالب به صورت علمی و دقیق و متناسب با نیاز خوانندگان عمومی و تخصصی می‌پردازد.

رواندرمانی

مشاهده

روانکاوی

مشاهده

سبک زندگی

مشاهده

ادبیات

مشاهده

سینما

مشاهده

خدمات گسترده در سراسر جهان

پاسخ سوالات متداول شما

خدمات سلامت روان و درمانی این مرکز به دو دسته خدمات روان‌پزشکی (روان‌پزشکی فردی و سالمندان، دارودرمانی، تشخیص و درمان بیماری‌های سایکوسوماتیک، نوروفیدبک و نوار مغز) و خدمات روان‌درمانی (روان‌درمانی فردی و گروهی، زوج‌درمانی و روان‌درمانی کودک و نوجوان) تقسیم می‌شود. مدرسه و مجله تجربه زندگی نیز آماده ارائه خدمات آموزشی و محتوای تخصصی رایگان برای علاقه‌مندان روانشناسی در سراسر دنیا هستند.

بله، ما در مرکز تجربه زندگی مراجعانی از همه‌جای دنیا داریم که خدمات خود را به صورت کاملا غیرحضوری دریافت می‌کنند.

برای رزرو وقت و درخواست جلسه روانپزشکی، به شماره واتسپ 905355136950  پیام بدهید. 

شما می‌توانید بهای جلسات خود را به صورت ریالی، پرداخت با لیر و یا به صورت دلاری از طریق پی‌پال پرداخت کنید.

گاهی برای انتخاب درمانگر با چالش‌هایی مواجه هستیم. جلسه مشاوره پیش از درمان به همین منظور برای همراهی شما در انتخاب مسیر روان‌درمانی و درمانگر مناسبتان برنامه‌ریزی شده است. در صورت علاقه به شرکت در این جلسه، تمایل خود را هنگام تماس ارزیابی مطرح کنید. ما شما را راهنمایی خواهیم کرد.

خیر. پس از درخواست وقت از مرکز، با شما تماس می‌گیریم و در یک مکالمه حدودا ۱۵ دقیقه‌ای، موضوع و علت مراجعه شما را ارزیابی کرده و درمانگر مناسبی به شما معرفی می‌کنیم. این مرحله از روند روان‌درمانی در مرکز تجربه زندگی کاملا رایگان است.

برای رزرو وقت و درخواست جلسه روان‌درمانی، به شماره واتسپ پیام بدهید تا همکارانمان شما را راهنمایی کنند. همچنین می‌توانید شماره تماس خود را اینجا وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

ما در مرکز تجربه زندگی برای رفاه حال مراجعان، از پلتفرم‌های رایجی که در بستر امن ارائه شده و حریم شخصی در آن‌ها رعایت می‌شود، استفاده می‌کنیم. از جمله اصلی‌ترین این پلتفرم‌ها اپلیکیشن‌های واتسپ، زوم و گوگل‌میت است.

شماره شما ثبت شد؛ با تشکر از اعتماد شما. همکاران ما در اولین فرصت در ساعات کاری با شما تماس خواهند گرفت و برای معرفی روان‌درمانگر شما را راهنمایی می‌کنند.

× پشتیبانی واتسپ