دوره تجربه کتاب «دروغ‌هایی که به خود می‌گویم»

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
400.000 تومان
دروغ‌هایی که به خود می‌گوییم

مزایای این دوره برای من

درباره‌ی این دوره:

در کودکی با واقعیت‌هایی روبرو شده‌ایم که ظرفیت تحمل آن‌‌ها را نداشتیم، برای همین به خودمان دروغ گفتیم؛ دروغ‌هایی که در واقع مکانیسم‌های دفاعی ما هستند. 

این دروغ‌ها زمانی برای ما کاربرد داشتند تا واقعیت غیر قابل تحمل برای ما تلطیف شود. اما از جایی که ما به دفعات از این دروغ‌ها استفاده کردیم،تبدیل به عادت و در نهایت شخصیت ما شدند.

امیدوارم در این دوره، نوع مواجه شدن خودتان با واقعیت را کشف کنید؛ اگر متوجه شدید نوع مواجه شدن شما نوع سازگارانه‌ای نیست، چراغ‌هایی در ذهنتان روشن شود تا به سمت خلق زندگی بهتری برای خودتان حرکت کنید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان مگاتم است لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ است .لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

یاسر اسدی

نظرات کاربران

زهرا مرتضایی
زهرا مرتضاییعضو سرکل اول
بیشتر بخوانید
مهم ترین نکته که برای من در این دوره بسیار مشهود بود هدفمند بودن تمام افراد در جهت ارائه مباحث و برنامه ریزی دقیق و اصولی برای طی کردن راه بود. یکی از بهترین اتفاقات تحصیلی من اشنا شدن با مرکز تجربه زندگی بود.. مرکزی که شما را به تجربه اصولی و درست دعوت می‌کند.
ملیکا داوودی
ملیکا داوودیعضو سرکل اول
بیشتر بخوانید
کلاس‌های مدرسه تجربه زندگی برای من بسیار کاربردی و مفید بوده و هست؛ چرا که تمامی نکات و موضوعات کلیدی در مباحث درسی، با تیمی حرفه‌ای برنامه‌ریزی شده است. از طرفی وضعیت دانشجویان و کیفیت کلاس‌ها، از طریق کارشناسان مدرسه چک شده و در جلسات منتورینگ در مورد مسائل شخصی و کلاسی بحث می‌شود. چنین کیفیتی رو من تا الان در دوره هایی که گذرانده بودم تجربه نکردم. افتخاری است برای من شاگردی در مدرسه تجربه زندگی.
قبل
بعدی
اسکرول به بالا