ارتباط با ما

«وارد شدن به سرزمین روانشناسی و روانکاوی در بسیاری از اوقات همراه با تردید زیادی است. ما این حساسیت را درک می‌کنیم و خوشحالیم که شما به ما اعتماد می‌کنید.»

ما در مدرسه تجربه زندگی با برگزاری دوره‌های بلندمدت و ساختارمند؛ و دوره‌های عمومی ویژه مشتاقان یادگیری و تجربه، برای ورود به حوزه‌های تخصصی در روانشناسی و روانکاوی، همراه شما هستیم.

برای شروع کار به عنوان روان‌درمانگر روانکاوانه یکی از سه محور اصلی، دریافت آموزش استاندارد و تخصصی است. دوره «تجربه بالینی» دوره تربیت درمانگر روانکاوانه بوده و برمبنای منابع آموزشی و توصیه‌های انجمن بین‌المللی روانکاوی طراحی شده ‌است. آموزش‌های دوره تجربه بالینی در کنار دریافت رواندرمانی فردی، می‌توانند اولین قدم‌ها برای شروع مسیر باشند. برای مشاهده سیلابس دوره تجربه بالینی اینجا کلیک کنید.

مدرسه تجربه زندگی در کنار آموزش‌های تخصصی، دوره‌ها و کارگاه‌های متنوعی برای افرادی که در حوزه روانشناسی تخصص ندارند ولی مایلند از آموزش‌های روانشناسی و روانکاوی در راستای بهبود تجربه زندگی خود بهره ببرند، برگزار می‌کند.

تعداد حلقه‌های برگزارشده

0

تعداد دوره‌های برگزار شده

0

تعداد اعضای فعال مدرسه

0

عضویت سایت

0

راه های ارتباطی ما

شما با توجه به اشتیاق و علاقه یا اهداف حرفه‌ای خود، می‌توانید برای دریافت آموزش در کارگاه‌های مرتبط در مدرسه تجربه زندگی اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌ها و مشاهده دسته‌بندی آن‌ها لطفا به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و یا از طریق پشتیبانی با ما در تماس باشید.

× پشتیبانی واتسپ

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sites581/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sites581/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107