مرکز تجربه زندگی

مرکز خدمات روان درمانی، روانپزشکی

هر لحظه از زندگی یک تجربه‌ی منحصر به فرد است. شادی، غم، خشم، ترس و یا هر احساسی در جای خود معتبر است. در مرکز تجربه زندگی هدف ما این است که بتوانیم به زندگی در لحظه نزدیک‌تر شویم. اگر موانعی وجود دارد از سر راه برداشته شود تا طعم خوش یک قاشق مربای توت فرنگی برای لحظه‌ای کام‌مان را شیرین کند. در این مسیر درمانگران مرکز در کنار مراجعه کنندگان هستند. خدمات روانشناسی، روانپزشکی، رواندرمانی، روانکاوی، رواندرمانی کودک و مشاوره برای نیل به همین مقصود است.

برای دریافت خدمات روان درمانی و روانپزشکی می‌توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید. پس از مراحل اولیه، مسئله شما ارزیابی شده و مناسب‌ترین درمانگر را به شما معرفی می‌کنیم. پس از این مراحل که به صورت آنلاین یا تلفنی پیش می‌روند، می‌توانید روند درمانی خود را به صورت حضوری در مجموعه و یا آنلاین طی کنید.

مجله تجربه زندگی قسمتی از مجموعه ماست که در آن مطالب دسته اولی در حوزه‌‌های مربوط به سلامت روان و نگاه تحلیلی به سایر موضوعات منتشر می‌شود. در مجله سعی داریم نگاهمان به تجربیات زندگی را عمیق‌تر گسترش دهیم.

اگر دانشجوی روانشناسی هستید، درمانگرید یا می‌خواهید بشوید و حتی اگر به روانشناسی، به خصوص رویکردهای روانکاوی و روان درمانی تحلیلی علاقمندید، مدرسه تجربه زندگی برای شماست تا این علاقه را در کنار مدرسین مجموعه، به شیوه‌ای درست و کاربردی پرورش دهید. پیشنهاد می‌کنم وارد سایت مدرسه تجربه زندگی شوید و ویدیوهای دوره‌ها را ببینید.