1آیا از خارج از ایران نیز می‌توانم مراجعه آنلاین داشته باشم؟
بله. بسیاری از مراجعین مرکز از خارج از کشور هستند و می‌توانید با ارسال پیام واتس‌اپ به شماره ۰۰۹۸۹۰۳۱۴۹۲۸۳۷ نسبت به تنظیم وقت خود اقدام کنید و همچنین پرداخت نیز از طریق حساب پی‌پال مقدور است.
2برای تنظیم وقت چگونه اقدام کنم؟
شما می‌توانید از طریق ارسال پیام واتس‌اپ به شماره ۰۰۹۸۹۰۳۱۴۹۲۸۳۷ با مسئول دفتر مرکز ارتباط برقرار کنید و برای تنظیم وقت اقدام کنید.
3آیا من نیاز به رواندرمانی دارم؟
اگر در حال حاضر با مساله‌ی خاصی در زندگی روبرو هستید که برای عبور از آن نیاز به یک متخصص دارید می‌توانید از رواندرمانگر کمک بگیرید. و یا اگر به صورت کلی علاقمند به خودشناسی بیشتر هستید نیز همواره رویکردهای عمیق‌تر مانند روانکاوی می‌تواند کمک کننده باشد.
4کلینیک چه خدماتی دارد؟
خدمات روانپزشکی (ویزیت و دارودرمانی)، روانشناسی، رواندرمانی، روانکاوی، رواندرمانی کودک، مشاوره، روانسنجی، نوار مغز و نوروفیدبک بخشی از خدمات مرکز تجربه زندگی هستند.
5رواندرمانگرهای مرکز چگونه انتخاب شده‌اند؟
رواندرمانگرها طبق استانداردهای بین‌المللی آموزش کافی دیده‌اند و ضمن گذراندن رواندرمانی شخصی خودشان، سوپرویژن منظم دریافت می‌کنند.
6چه رویکردهای رواندرمانی در مرکز تجربه زندگی ارائه می‌شود؟
رویکردهای رواندرمانی متنوعی در این مرکز ارائه می‌شود که متناسب با فرم اولیه‌ای که مراجعه‌کننده پر می‌کند به او پیشنهاد می‌شود. رواندرمانی کوتاه مدت رواندرمانی تحلیلی روانکاوی
7از شهرستان‌های دیگر نیز می‌شود به مرکز مراجعه آنلاین داشت؟
بله. بسیاری از مراجعه‌کنندگان از شهرهای دیگر و به صورت آنلاین جلسات خود را در مرکز پیش می‌برند.
8آیا مراجعه‌ی آنلاین مفید است؟
باتوجه به شرایط این روزهای جهان، تمامی رواندرمانگرها در دنیا از جلسات آنلاین استفاده می‌کنند و تجربه نشان داده کیفیت یک جلسه آنلاین در قالب ویدئوکال اثربخشی مناسبی به همراه دارد.