به زندگی؛

یک سال در کنار شما در مجله تجربه زندگی

دی ماه 1399 بود که اولین جوانه‌های مجله تجربه زندگی، سبز شدند. از همان ابتدا صدها پیام پرمهرِ آمادگی برای همکاری داوطلبانه در بخش نگارش و ترجمه‌ی مجله به دستمان رسید.

در یک سال گذشته 53 نویسنده و مترجم مهمان، دعوت ما را به میهمانی جملات پذیرفتند و حالا 18 نفر از این دوستان، به گروه تحریریه مجله تجربه زندگی پیوستند.

هدف ما در شروع فعالیت مجله این بود که منبعی علم محور و در دسترس در حوزه روان‌درمانی در وب فارسی ایجاد کنیم. هر کدام ازما در تحریریه با جان و دل برای دغدغه‌های مشترکمان می‌نوشتیم و در سادگی منتشر می‌کردیم. کمی که گذشت مطالبمان در نتایج جستجو ظاهر شدند؛ خوشحال شدیم و همچنان هستیم که این مطالب می‌توانند در دسترس افرادی قرار بگیرند که به دنبال آن می‌گردند.

در این یک سال مجله در گروه موضوعات روان درمانی، روانکاوی، تحلیل فیلم، معرفی کتاب، سبک زندگی، معرفی پادکست، ادبیات و مصاحبه فعالیت داشته است و در مجموع تا به حال بیش از 1 میلیون کاربر از سایت مجله تجربه زندگی بازدید کرده‌اند.

چند هفته پیش (پیش از آن که اُمیکرون شایع شود)، برای اولین بار با تعدادی از اعضای تحریریه‌ی مجله، دور هم جمع شدیم تا شکوفه‌های کوچک مجله‌مان را جشن بگیریم.

ویدیوی زیر گزارشی از دیدار ماست:

× پشتیبانی واتسپ